KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15816351
nr 1581 6351
Oidentifierad konstnär. Ryssland, Mansporträtt. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 30x22 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:08:00
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr